KAS JAUNS PROGRAMMĀ NUTRI?
Veselīga dzīvesveida uzturēšana ietver daudzas nianses. Mūsu eksperti ir ne tikai izstrādājuši algoritmu individuālai kaloriju, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un ikdienas uzdevumu sistēmai, bet arī ieviesuši divpadsmit funkcijas par veselīga dzīvesveida principiem. Ievērojot šos principus, varat ātrāk sasniegt savus mērķus un uzlabot veselību.

Tā vietā, lai pavadītu laiku, mācoties visas veselīga dzīvesveida nianses un 1000 receptes, iebūvētā sistēma sniegs jums padomus un secinājumus par uzskaitītajām funkcijām un uzdevumiem.
LIETOJUMPROGRAMMU FUNKCIJAS
STRESA LĪMENIS UN MIEGA REŽĪMS
BADA SISTĒMA UN VAKUUMA VINGROJUMS
CHEATMEAL UN KONTRASTA DUŠAS
Приложение для ведения здорового образа жизни
ĒŠANAS SISTĒMA UN DZERŠANAS REŽĪMS
FIZISKĀS AKTIVITĀTES UN SVARA RĀDĪTĀJI
STATISTIKA UN SARAKSTS VEIKALĀ
SĀKT IZMANTOT NUTRI BEZ MAKSAS
Lietotne ir pieejama bez maksas App Store un Google Play. Sāciet sekot saviem fitnesa un kultūrisma sasniegumiem jau drīz!

100%


REZULTĀTS

14


FUNKCIJAS LIETOJUMPROGRAMMĀ

7


GADU PIEREDZE

500+


DIETAS

VAIRĀK PAR LIETOTNES FUNKCIJĀM
ĒŠANAS SISTĒMA UN DZERŠANAS REŽĪMS
Lietotnē ir iekļauti mūsu uztura speciālistu un treneru padomi un ieteikumi. Mēs jums sniegsim padomus par to, ko ēst un kurā laikā. Kā nepārsniegt aprēķināto kaloriju, olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu daudzumu.

Katru mēnesi sistēmā tiks veiktas nelielas izmaiņas atkarībā no mērķa. Mēs norādīsim uz biežāk pieļautajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, lietojot sabalansētu uzturu.

Uzzinat padomi par to, kādus pārtikas produktus ēst un no kādiem izvairīties. Mēs jums ieteiksim, cik daudz ūdens jums vajadzētu dzert, un sniegsim padomu, ja jums ir dehidratācija.
FIZISKĀS AKTIVITĀTES UN SVARA RĀDĪTĀJI
Sistēma ģenerēs dienas uzdevumus atkarībā no jūsu izvēlētā mērķa. Visas aktivitātes būs atkarīgas no jūsu īpašībām.

Programma sniegs jums padomus, kas jāievēro, veicot aerobos un anaerobos vingrinājumus. Uzzināsiet arī, kā ēst pirms un pēc treniņa.

Lietotnē ir iebūvēta funkcija, kas ļauj veikt ķermeņa mērījumus, kuri tiks saglabāti statistikā, un pēc tam analītikas sistēma parādīs izdarītos secinājumus.
STATISTIKA UN SARAKSTS VEIKALĀ
Katru nedēļu statistikā varēsiet sekot līdzi savam progresam. Statistika parādīs šādas izmaiņas: sadedzināto un iegūto kaloriju, svara un ķermeņa mērījumu, uzņemto ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu daudzuma izmaiņas.

Lietotnē ir iebūvēta funkcija " SARAKSTS VEIKALĀ". Mūsu programma aprēķinās, cik daudz pārtikas nepieciešams iegādāties veikalā, pamatojoties uz jūsu izvēlēto diētu. Ja sarakstam tiks pievienots neveselīgs produkts, mūsu sistēma jūs brīdinās, ka šis produkts nav piemērots jūsu noteiktajam uzdevumam.
STRESA LĪMENIS UN MIEGA REŽĪMS
Lietotnē ikviens varēs iepazīties ar diviem svarīgiem aspektiem: stresa līmeni un miega režīmu. Ievērojot mūsu ekspertu padomus par šiem diviem jautājumiem, jūs varat ātrāk sasniegt savus mērķus un bez traucējumiem ievērot veselīgu uzturu.

Mēs runāsim par hormonu kortizolu - stresa hormonu, kas bieži ir iemesls, kāpēc mēs nesasniedzam savus mērķus. Veselības problēmu cēlonis ir nianses, kurām mēs nepievēršam uzmanību.

Mūsu eksperti skaidro, kāpēc miegs ir tik svarīgs sportistiem un cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru.
BADA SISTĒMA UN VAKUUMA VINGROJUMS
Pielikumā eksperti aplūko populāras mūsdienu dietu prakses. Mēs jums ieteiksim, kuri vingrinājumi un procedūras būs efektīvas un kuras nevajadzētu izmēģināt.

Šādu metožu piemērs ir intervālu badošanās sistēma, kas var būt piemērota cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru.

Piemērs šādām metodēm ir vacuum vingrinājums ar norādījumiem, kā to darīt, palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus jūsu figūrā. Izmantojot dažādas metodes, jums būs iespēja saprast, kāds aktīvs dzīvesveids jums ir piemērots.
CHEATMEAL UN KONTRASTA DUŠAS SISTĒMA
Mūsu eksperti jums pastāstīs par cheatmeal sistēma un to, kā tās vislabāk ievērot. Cheatmeal nozīmē, ka vienā ēdienreizē nedēļā jūs atļaujat sev ēst ēdienus, kas nav no veselīga uztura. Šī sistēma palīdzēs tiem cilvēkiem, kuri nevar atbrīvoties no noteikta pārtikas produkta savā uzturā.

Mēs jums pastāstīsim, kā bez stresa pakāpeniski samazināt nevajadzīgu pārtikas produktu ietekmi vai saprātīgi iekļaut tos ikdienas olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu sistēmā, nezaudējot dzīves krāsas. Mūsu eksperti jums pastāstīs, kā efektīvāk cīnīties ar vezikulārie tauki, kas apvij mūsu iekšējos orgānus.

Tā rezultātā jūs ieviesīsiet labus ieradumus.